Změna telefonního čísla. Pro vaše objednávky a dotazy volejte: +420 604 210 089, +420 607 064 807

Filtrace vody

Proč je důležitá a proč používat vodní filtry?

Filtrační systémy vody

Voda, kterou každodenně pijeme ať už z vodovodního řadu nebo balenou vodu, je negativně ovlivněna lidskou činností na Zemi, a tak obsahuje nejrůznější stopy znečištění či stopy chloru v důsledku snahy zbavit vodu bakterií. Protože samočistící procesy naší planety již na velkou industrializaci našeho moderního světa nestačí, je potřeba vodu filtrovat. Lidské tělo je tvořeno více než ze 70 % vodou, tudíž je opravdu důležité, abychom pili co nejvíce čistou vodu. Doporučujeme vám filtrační systémy z naší nabídky od společnosti BWT.

Výrobce produktů pro úpravu a filtraci vody

Společnost BWT je inovátorem v oblasti úpravy vody již od roku 1957, kdy vyvinula vlastní technologii dávkování minerálů. Nové patentované filtry stolní vody Mg2+ pro přípravu čaje a kávy, filtry pro optimalizaci vody používané
v kávovarech, nápojových automatech, v dávkovačích pitné vody jsou kompaktní produkty pro dosažení nejkvalitnější vody určené pro konečné spotřebitele.

 

Další detaily o filtraci vody Vám rád poskytne náš obchodní tým na základě konkrétní poptávky.

Mám zájem o filtraci vody

BWT BESTMAX PREMIUM

Filtr BWT bestmax PREMIUM s AromaPLUS formulí je inovativní filtrační systém pro optimalizaci vody v potravinářském sektoru. Průlomová inovace BWT bestmax PREMIUM doplňuje minerály do vody pomocí obsaženého hořčíku Mg2+ a pomáhá tak dosahovat plnou chuť kávy, čaje nebo kakaa. Obohacená voda o minerály Mg2+ je bez veškerých cizích substancí i zápachu a můžete si ji vychutnat i samotnou, jako vyvážený a chutný nápoj. Filtr BWT’s bestmax PREMIUM navíc vyrovnává obsah minerálů ve vodě, zajišťuje pH rovnováhu vody a pomáhá vytvořit pevnou espresso crema.

 

VLASTNOSTI

  • spolehlivá ochrana proti vodnímu kameni
  • vyvážený obsah minerálů díky obsahu to Mg2+
  • 5-stupňová filtrace pro maximální efektivitu
  • filtrační systém pro optimalizaci vody v potravinářském sektoru
  • redukuje částice Ca2+, Mg2+, odstraňuje cizí substance a chlór
  • vhodný pro 90% situací při přípravě kávy
  • optimální ochrana proti vodnímu kameni
  • ideální pro top kvalitu cold brew kávy
    a přípravu speciálních druhů kávy
/\