Změna telefonního čísla. Pro vaše objednávky a dotazy volejte: +420 604 210 089, +420 607 064 807

Chemie na čištění kávovarů

Každý kávovar i mlýnek potřebuje pravidelně čistit vhodnou chemií určenou k čištění kávovarů, kterou najdete v naší nabídce. Pravidelným čištěním kávovarů a mlýnků na kávu zajistíte delší životnost těchto přístrojů. Správnou údržbou docílíte výtečné chuti kávy bez nežádoucí pachuti ať už v kávě či mléku. 

CLEAN SAECO

Speciální přípravek pro průběžné odstraňování vodního kamene z espresso kávovarů. Slouží k pravidelné údržbě a kávovaru tak prodlužuje životnost. Účinně odstraňuje vodní kámen a zabraňuje jeho případnému usazování.

PULY GRIND CRISTALS

Čisticí prostředek ve formě krystalů, který je určený pro mlýnky na kávu. Zbavuje mlecí kameny usazenin, zbytků kávy, olejů a nežádoucích pachů. Jedná se o potravinářský přípravek, kterým lze vyčistit i vestavěné mlýnky v automatických kávovarech.

PULY MILK

Čisticí roztok určený pro profesionální čištění mléčných cest a dalších částí kávovaru, které přijdou do styku s mlékem.

PULY CAFF PLUS

Detergent na kávové usazeniny. Čistí varné skupiny, ventily, vodní okruh a páky od kávových usazenin a olejů. Pravidelnou aplikací zajistíte čistotu všech vnitřních částí technologie, docílíte vynikající kvality kávy.

/\